KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424099
nr 1442 4099
Seid Hasanefendic (1935-2020), Bosnien. Utsikt. Signerad. Olja på pannå, 22x27 cm, yttermått inklusive ram: 37x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:33:34
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)